Aktualności z parków

Wszystkim Paniom – najlepsze życzenia

Dzień dobry w poniedziałek 8 marca.
Zakładamy, że do otwarcia sezonu mamy 8 tygodni i tradycyjnie „majówkę” będziemy mogli spędzić z Wami w parku linowym w Świnoujściu
Od dzisiaj zaczynamy odliczanie do nowego sezonu w naszych parkach. Co tydzień będziemy Was informować o tym, co nowego zaoferujemy naszym gościom w sezonie 2021.
Ale dziś składamy życzenia wszystkim Paniom – i tym dużym, i tym mniejszym – które się dobrze z nami bawią 🙂

Sezon 2020 uważam za zakończony

Bardzo dziękujemy naszym sympatykom, którzy – pomimo wiadomych ograniczeń – tak licznie nas odwiedzili tego lata. Liczymy, że będziemy Was gościć również w kolejnym sezonie.
Park w Międzyzdrojach jest już zamknięty, natomiast w Świnoujściu będziemy jeszcze pracować przez najbliższy week-end 5-6 września.

Cenniki 2020 na 20 tras w naszych parkach

Sezon w pełni – gości nie brakuje, co nas bardzo cieszy. Ale najbardziej nas cieszy wysoka świadomość wśród naszych klientów co do dodatkowych obostrzeń związanych z COVID-19.
Bardzo duża cierpliwość i zrozumienie, za które bardzo dziękujemy.
Udało się co nieco dołożyć do naszej oferty -szczegóły w cennikach.
PARK MIĘDZYZDROJE:
Cennik 2020 Park Linowy Bluszcz Międzyzdroje

PARK ŚWINOUJŚCIE:
Cennik 2020 Park Linowy Bluszcz Świnoujście

Sezon 2020 – co słychać

„Majówka” rozpoczęta – z reguły wstawiałem fotki z inauguracji nowego sezonu… nie tym razem…
Ale tym bardziej czuję się zobowiązany, by się dziś do naszych przyjaciół odezwać. Otóż poniżej garść informacji jak patrzymy na sezon 2020:
1. Nasza działalność została zakwalifikowana do aktywności, jaka na ten moment nie jest dozwolona. Zatem sezon zaczniemy natychmiast, jak tylko będziemy mogli zaprosić naszych gości do siebie. Realnie patrząc w Świnoujściu może to nastąpic w połowie czerwca, a w Międzyzdrojach zapewne w ostatni weekend czerwca.
2. Pracujemy nad dostosowaniem regulaminu korzystania z parku oraz rozwiązaniami organizacyjnymi, które umożliwią nam w miarę normalne funkcjonowanie przez okres wakacji.
3. W międzyczasie szykujemy nowe wyzwania i nowe trasy, sprawdzamy, certyfikujemy i uzupełniamy sprzęt asekuracyjny.
I TĘSKNIMY za Wami – zatem bądźmy w kontakcie i zachowajmy rozsądek, aby już niedługo się spotkać na trasach naszych parków linowych BLUSZCZ.

Na ten rok to tyle, zapraszamy ponownie na majówkę 2020 – die Saison 2019 ist schon in dem Seilpark beendet

I w ten sposób dobiliśmy do końca sezonu również w naszym drugim parku linowym w Świnoujściu. Przez prawie 5 miesięcy sezonu działo się u nas naprawdę sporo. Z nowymi pomysłami i nowymi propozycjami atrakcji czekamy już na Was w kolejnym jubileuszowym 10-tym sezonie naszej działalności. Do zobaczenia. Wkrótce. Przeleci nie wiadomo kiedy…

Zamykamy sezon 2019

I tak niespodziewanie szybko minął kolejny sezon w naszych parkach linowych. Sporo się działo, mamy wielu nowych sympatyków – dziękujemy za wszystkie wizyty i powroty.
Zatem oficjalnie – sezon 2019 w parku w Międzyzdrojach jest już ZAMKNIĘTY.
Do parku linowego w Świnoujściu zapraszamy – o ile pogoda będzie pozwalała w letnie (jeszcze) wrześniowe weekendy – w najbliższą sobotę i niedzielę 7-8 września pracujemy od 11 do 18.

Podziękowania dla kadry instruktorskiej

Dzień dobry w środę 28-go sierpnia – dziś pracujemy od południa do 18.30. Wczorajszy wieczór był dla naszych instruktorów, którym tą drogą dziękuję za aktywność i zaangażowanie w pracy w naszych parkach linowych w sezonie 2019, który pomału kończymy.
Jeśli zaś chodzi o nasze plany na kilka kolejnych tygodni to:
– w Międzyzdrojach pracujemy do piątku 30 sierpnia,
w Świnoujściu będziemy działać jeszcze przez ciepłe, wrześniowe weekendy.
Dalsze informacje będą wpisywane na bieżąco na profilu Facebook.