Aktualności z parków

I po „majówce”

Za nami osiem dni słonecznej, choć nie za ciepłej pogody. Nad morzem jest tak, że jak pogoda dopisuje, to i odwiedzający nadmorskie miejscowości są bardziej z życia zadowoleni.
Słońce świeciło, zatem nie padało. Było nie za ciepło, zatem bez komarów. Kto przyjechał na tydzień, wcześniej nie wyjeżdżał. A my mieliśmy dobry czas na potwierdzenie, że do głównego sezonu jesteśmy już gotowi.
W maju i do połowy czerwca zapraszamy tylko w week-endy, ale za to od 22-go czerwca FULL STEAM AHEAD!!!
Dla przypomnienia nowy cennik na 10 tras w Świnoujściu.
W tym sezonie mamy dla Was nową trasę BIAŁA-BIS.

Zaczynamy sezon 2018 – na razie w Świnoujściu

Ósmy sezon pora zainaugurować – w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 otwieramy.
Zapraszamy i tych co nas znają – niech nas poznają lepiej, i tych co znają inne parki linowe – niech poznają różnicę, i tych co nas nie znają – będzie nam miło się zapoznać.
W nowym sezonie mamy całkiem nową trasę BIAŁA BIS, po której dziecko i rodzic będzie mogło iść razem. Zatem do zobaczenia!!!

Rekrutację na sezon 2018 czas zacząć!!!

Zbliża się kolejny sezon naszej działalności w Parkach w Świnoujściu i Międzyzdrojach, szukamy osób do pracy.
Jeżeli nie masz lęku wysokości, jesteś sprawny fizycznie i znasz język obcy to przygotuj CV i prześlij je do nas mailowo (park@parklinowybluszcz.pl) lub przez FB, a na pewno odezwiemy się do Ciebie
Oferujemy ciekawą pracę na świeżym powietrzu, dobre zarobki, oraz możliwość pracy przez cały sezon.

W Świnoujściu też już po sezonie parkowym

No i zakończyliśmy kolejny, siódmy już sezon w naszym parku linowym w Świnoujściu. Tegoroczne lato – a zwłaszcza lipiec – nas wszystkich nie rozpieszczało. Lipiec zasypał komarami, moczył deszczem, chłodził niższymi niż zwykle temperaturami. Sierpień tradycyjnie dużo lepszy pogodowo niż lipiec. W weekendy wrześniowe było jeszcze trochę pracy, a ostatnią grupę obsłużyliśmy we wtorek, 03-go października. ZAMYKAMY!!!
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zaczynamy odliczanie do majówki 2018.

Sezon 2017 w Międzyzdrojach zakończony

Wakacje się skończyły, dzieciaki wróciły do szkół, pustoszeją nadmorskie miejscowości, liście z drzew spadają – jesień idzie, nie ma na to rady. Czas zatem zakończyć sezon 2017.
Park w Międzyzdrojach już jest zamknięty, w Świnoujściu zapraszamy jeszcze we wrześniowe week-endy. Jeśli pogoda dopisze czekamy na naszych gości jeszcze w dniach 9-10/09, 16-17/09 oraz 23-24/09 od godziny 11.00 do 18.30.
Dziękujemy za wiele wspaniałych chwil wspólnego triumfu przy pokonywaniu swoich słabości oraz satysfakcji po przejściu kolejnych tras naszych parków linowych.
Szykujemy się już mentalnie do nowego sezonu. Będziemy informować na bieżąco co w naszych parkach może Was spotkać w roku 2018. Do zobaczenia!!!

Szkolenie??? podczas wakacji??? Oczywiście, że tak!!! Safety first :)

Każda osoba idąca na wybraną przez siebie trasę przechodzi krótkie przeszkolenie i sprawdzenie nabytych umiejętności. Tak było, jest i będzie.
Wszak chodzi nam o to, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Bo tylko wtedy będziecie o nas opowiadali swoim znajomym i wracali do nas jak najczęściej.
Do końca wakacji niewiele czasu – kto jeszcze nie był? Zapraszamy!!!

Zuch chłopak :)

Taka sytuacja:
Zadzwonił telefon, męski dojrzały głos i pytania:
– Czy to park linowy Bluszcz? A ile u Was kosztują bilety?
– Ale chodzi o park w Świnoujściu czy w Międzyzdrojach?
– W Świnoujściu… bo wnuczek wziął ode mnie 40 zł i nie wiem czy mnie nie naciągnął….
– Ceny zależą od wybranej trasy. Wygląda na to, że wnuczek był u nas na trasie Granatowej, która faktycznie kosztuje 40 zł. Proszę mu pogratulować odwagi i sprawności.
– O, to fajnie… zuch chłopak, moja krew :)

Młodzieży, w parku linowym słuchajcie (i uczcie się) instruktorów :)

Zasłyszane w parku w Międzyzdrojach. Jeden z naszych instruktorów szkoli tak, zwłaszcza zgrabne nastolatki:
„Pamiętaj, że masz wykonywać moje polecenia. Jak Ci mówię: ZAPNIJ drugi karabinek, ZAPINASZ drugi karabinek. Jak Ci mówię: DAJ mi swój numer telefonu, DAJESZ mi numer telefonu…”

Każda sposób wiodący do celu jest do przyjęcia.

Jest już film o naszym parku w Międzyzdrojach

Na naszym kanale na YouTube pojawił się już niedawno zmontowany film o tym jak znaleźć i co robić w naszym parku linowym BLUSZCZ w Międzyzdrojach. Naprawdę WARTO nas odwiedzić, a park, pomimo że nie jest w centrum miasta, jest położony jedynie 800 m od plaży.
Spacerem, rowerem czy autem? Jak już do nas dotrzecie, dobierzemy atrakcję dla każdego i będziecie TU wracać. To co? Widzimy się!

Cyrkowe akrobacje na wysokości 4 piętra

Czy umiecie jeździć na rowerze jednokołowym? Zapewne traktujecie to jako sztukę niemal cyrkową.
A w naszych parkach na monocyklu może się przejechać KAŻDE dziecko (i oczywiście dorosły), od 1,4 m wzrostu, do tego wykona ten przejazd na linie kilkanaście metrów nad ziemią.
Brzmi niewiarygodnie? Można to łatwo sprawdzić w parku linowym Międzyzdroje i Świnoujście.
Tylko wybierzcie trasy GRANATOWE.
I jedziemy – do przodu, do tyłu, kilka razy… coraz pewniej i z większą frajdą :)