Aktualności z parków

Dlaczego warto do nas przychodzić i wracać

Na łażenie po drzewach nigdy nie jest za późno. Udowadniamy to naszym gościom od 2011 roku. Najstarszym uczestnikiem naszej zabawy był pewien 77-letni Pan, który z sukcesem ukończył naszą najtrudniejszą trasę w świnoujskim parku (trasa Granatowa, która biegnie na wysokości do 11 metrów i składa się z 23 przeszkód).
W naszych parkach gościmy turystów z całego świata – nasza lista zwiera już 45 państw. Kogóż tam nie ma? Tasmania, Nowa Zelandia, Argentyna, Meksyk, Chiny, Japonia, Australia, Kanada no i niemal cała Europa. Dogadamy się z każdym, wybierzemy trasę dla każdego, każdemu pomożemy przesunąć swoją granicę lęku przed wysokością. Wybór tras gwarantuje, że przy kolejnych wizytach nie będziecie się nudzić.
Nasi instruktorzy to w większości pracownicy, którzy pracują z nami po kilka lat. Wielu z nich posiada uprawnienia pozwalające na skuteczne posługiwanie się specjalistycznym sprzętem do wspinaczki i asekuracji wysokogórskiej. Dlatego możemy zapewniać naszych gości, że pomożemy szczęśliwie wybrnąć z każdej opresji i – co ważne – za akcje ratownicze nie obciążamy dodatkową opłatą, czyli ŚCIĄGANIE JEST W CENIE.
Wszystkie powyższe informacje dotyczą naszych OBU parków linowych – w Świnoujściu i w Międzyzdrojach. Warto jednak nas odwiedzić tu i tu, bo te dwa parki różnią się znacznie konfiguracją terenu, co czyni je wyraźnie innymi. Zapraszamy do nas – kto przyjdzie, chętnie wraca po nowe emocje i wyzwania. I o to nam chodzi.

Od 23. czerwca zapraszamy już CODZIENNIE.

OK, sezon 2018 zaczynamy w pełni. W najbliższy weekend otwieramy podwoje obu parków na oścież. I tak będzie do końca wakacji. Będzie nam miło Was widzieć jak najczęściej, jak najwyżej, jak najbardziej uśmiechniętych i przekonanych o swoich wielkich możliwościach. Idąc na przeciw tym przekonaniom w Międzyzdrojach poszliśmy o kolejne piętro w górę i perspektywę parku można podziwiać z wysokości 17 metrów. Daje to pewien by-pass trasy Granatowej.
Aha – mamy też kilka nowych nagród w naszej akcji.
Życzymy Wam i sobie UDANYCH WAKACJI.

SKOK/JUMP/SPRING – trasa Czarna w Świnoujściu

Ci, którzy to zrobili w sposób pokazany na zdjęciu, poczuli 100% adrenaliny, jaką daje pokonanie tej przeszkody. Ale jest kilka sposobów jej pokonania i przeżycia na swój sposób niewątpliwej satysfakcji, jaką się odczuwa po szczęśliwym powrocie na ziemię.
Najbliższa okazja na sprawdzenie tego już w najbliższy weekend.
Zapraszamy w sobotę i niedzielę (9-10 czerwca) od godziny 11 do godziny 19.

Kilka dni wolnego przed nami :)

Zatem zapraszamy do naszego parku w Świnoujściu nie tylko w Dzień Dziecka.
Jesteśmy dla Was w czwartek, w piątek, w sobotę i w niedzielę od godziny 11.00 do 19.00.
Będą też krówki.

I po „majówce”

Za nami osiem dni słonecznej, choć nie za ciepłej pogody. Nad morzem jest tak, że jak pogoda dopisuje, to i odwiedzający nadmorskie miejscowości są bardziej z życia zadowoleni.
Słońce świeciło, zatem nie padało. Było nie za ciepło, zatem bez komarów. Kto przyjechał na tydzień, wcześniej nie wyjeżdżał. A my mieliśmy dobry czas na potwierdzenie, że do głównego sezonu jesteśmy już gotowi.
W maju i do połowy czerwca zapraszamy tylko w week-endy, ale za to od 22-go czerwca FULL STEAM AHEAD!!!
Dla przypomnienia nowy cennik na 10 tras w Świnoujściu.
W tym sezonie mamy dla Was nową trasę BIAŁA-BIS.

Zaczynamy sezon 2018 – na razie w Świnoujściu

Ósmy sezon pora zainaugurować – w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 otwieramy.
Zapraszamy i tych co nas znają – niech nas poznają lepiej, i tych co znają inne parki linowe – niech poznają różnicę, i tych co nas nie znają – będzie nam miło się zapoznać.
W nowym sezonie mamy całkiem nową trasę BIAŁA BIS, po której dziecko i rodzic będzie mogło iść razem. Zatem do zobaczenia!!!

Rekrutację na sezon 2018 czas zacząć!!!

Zbliża się kolejny sezon naszej działalności w Parkach w Świnoujściu i Międzyzdrojach, szukamy osób do pracy.
Jeżeli nie masz lęku wysokości, jesteś sprawny fizycznie i znasz język obcy to przygotuj CV i prześlij je do nas mailowo (park@parklinowybluszcz.pl) lub przez FB, a na pewno odezwiemy się do Ciebie
Oferujemy ciekawą pracę na świeżym powietrzu, dobre zarobki, oraz możliwość pracy przez cały sezon.

W Świnoujściu też już po sezonie parkowym

No i zakończyliśmy kolejny, siódmy już sezon w naszym parku linowym w Świnoujściu. Tegoroczne lato – a zwłaszcza lipiec – nas wszystkich nie rozpieszczało. Lipiec zasypał komarami, moczył deszczem, chłodził niższymi niż zwykle temperaturami. Sierpień tradycyjnie dużo lepszy pogodowo niż lipiec. W weekendy wrześniowe było jeszcze trochę pracy, a ostatnią grupę obsłużyliśmy we wtorek, 03-go października. ZAMYKAMY!!!
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zaczynamy odliczanie do majówki 2018.

Sezon 2017 w Międzyzdrojach zakończony

Wakacje się skończyły, dzieciaki wróciły do szkół, pustoszeją nadmorskie miejscowości, liście z drzew spadają – jesień idzie, nie ma na to rady. Czas zatem zakończyć sezon 2017.
Park w Międzyzdrojach już jest zamknięty, w Świnoujściu zapraszamy jeszcze we wrześniowe week-endy. Jeśli pogoda dopisze czekamy na naszych gości jeszcze w dniach 9-10/09, 16-17/09 oraz 23-24/09 od godziny 11.00 do 18.30.
Dziękujemy za wiele wspaniałych chwil wspólnego triumfu przy pokonywaniu swoich słabości oraz satysfakcji po przejściu kolejnych tras naszych parków linowych.
Szykujemy się już mentalnie do nowego sezonu. Będziemy informować na bieżąco co w naszych parkach może Was spotkać w roku 2018. Do zobaczenia!!!

Szkolenie??? podczas wakacji??? Oczywiście, że tak!!! Safety first :)

Każda osoba idąca na wybraną przez siebie trasę przechodzi krótkie przeszkolenie i sprawdzenie nabytych umiejętności. Tak było, jest i będzie.
Wszak chodzi nam o to, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Bo tylko wtedy będziecie o nas opowiadali swoim znajomym i wracali do nas jak najczęściej.
Do końca wakacji niewiele czasu – kto jeszcze nie był? Zapraszamy!!!