Aktualności z parków

Na ten rok to tyle, zapraszamy ponownie na majówkę 2020 – die Saison 2019 ist schon in dem Seilpark beendet

I w ten sposób dobiliśmy do końca sezonu również w naszym drugim parku linowym w Świnoujściu. Przez prawie 5 miesięcy sezonu działo się u nas naprawdę sporo. Z nowymi pomysłami i nowymi propozycjami atrakcji czekamy już na Was w kolejnym jubileuszowym 10-tym sezonie naszej działalności. Do zobaczenia. Wkrótce. Przeleci nie wiadomo kiedy…

Zamykamy sezon 2019

I tak niespodziewanie szybko minął kolejny sezon w naszych parkach linowych. Sporo się działo, mamy wielu nowych sympatyków – dziękujemy za wszystkie wizyty i powroty.
Zatem oficjalnie – sezon 2019 w parku w Międzyzdrojach jest już ZAMKNIĘTY.
Do parku linowego w Świnoujściu zapraszamy – o ile pogoda będzie pozwalała w letnie (jeszcze) wrześniowe weekendy – w najbliższą sobotę i niedzielę 7-8 września pracujemy od 11 do 18.

Podziękowania dla kadry instruktorskiej

Dzień dobry w środę 28-go sierpnia – dziś pracujemy od południa do 18.30. Wczorajszy wieczór był dla naszych instruktorów, którym tą drogą dziękuję za aktywność i zaangażowanie w pracy w naszych parkach linowych w sezonie 2019, który pomału kończymy.
Jeśli zaś chodzi o nasze plany na kilka kolejnych tygodni to:
– w Międzyzdrojach pracujemy do piątku 30 sierpnia,
w Świnoujściu będziemy działać jeszcze przez ciepłe, wrześniowe weekendy.
Dalsze informacje będą wpisywane na bieżąco na profilu Facebook.

Zapraszamy po nagrody

Warto do nas przychodzić i przy każdej wizycie otrzymywać na specjalnym kuponie kolejne pieczątki, które można wymienić na fajne pamiątki z parku linowego. Pytajcie o kupony w kasach przy zakupie biletów.

Platformy widokowo-wypoczynkowe

W naszych obu parkach uruchomiliśmy już platformy widokowo-wypoczynkowe.
Tam też zawisły SELFIE-WALL – czyli takie ścianki do zrobienia sobie fotki, która udokumentuje wejście na NAJWYŻSZE platformy w parkach. Platformy te są ulokowane w ciągu trasy Czarnej.
W tej cenie są minimum 2 przeszkody więcej – odbicie w górę i przejście siatką na nowy duży, wysoki (poziom 7. piętra) pomost widokowy.
A tam można:
– usiąść i odpocząć przez chwilę,
– popatrzeć na otaczający świat z poziomu 17 metrów
– napić się kawy (bądź innego dowolnego napoju z naszej oferty),
– wzmocnić się wybranym batonem z naszej oferty
– i na koniec udokumentować fakt wejścia na poziom 7. piętra bez windy poprzez zrobienie sobie zdjęcia.
Wszystko to wydatek dodatkowych 10 zł (pakiet TRASA+).

Międzyzdroje – ruszamy 20 czerwca od godziny 11.00

Już możemy ogłosić, że park linowy w Międzyzdrojach otwieramy w czwartek 20 czerwca. Przez pierwsze kilka dni wakacji zapraszamy w godzinach 11-19. Potem tradycyjnie będziemy na Was czekać od godziny 10. Kończymy właśnie zakres zaplanowanych prac modernizacyjnych i już za kilka dni będziecie mieli do wyboru aż 8 różnych tras, w tym i te najwyższe z pomostami na wysokości siódmego piętra. Zapraszamy!!!

Zmodernizowane trasy w parku Świnoujściu – obejrzyjcie film i przychodźcie!

W czerwcu park w Świnoujściu jest czynny w weekendy w godzinach od 11 do 19.
Letnie wakacje zaczynają się 19 czerwca, wtedy też zaczniemy naszą codzienną pracę i to w obu naszych parkach. W parku linowym w Międzyzdrojach też będą nowe trasy i niespodzianki.
Muzyka użyta w klipie: Royalty Free Music from Bensound.

Karty FitProfit (VanityStyle) w naszych parkach linowych

Uwaga, użytkownicy kart FitProfit (VanityStyle) – w naszych parkach też już możecie korzystać z ulg, jakie wydawca karty uzgodnił z nami.
W skrócie wygląda to tak:
można: CODZIENNIE, ale: RAZ DZIENNIE i jest: aż 15zł TANIEJ ZA BILET. Fajnie?
Zapraszamy przez cały sezon.

W Świnoujściu już pracujemy i zapraszamy

Zaczynamy!!! W dniach 27-28 kwietnia oraz 1-5 maja zapraszamy do naszego parku w Świnoujściu – park czynny od 11 do 19. W trakcie wizyty w naszym parku, można utrwalić technikę pokonywania poznanych wcześniej przeszkód, można też wypróbować kilka naszych nowości np. przejazd na „sunącym kiju” w ciągu trasy Seledynowej.